HSN CAM

Katlanır Cam Sistemleri

Eviniz, iş yerleriniz ve projelerinize özel katlanır cam sistem modelleri ücretsiz keşif, vade farksız 6+ taksit fırsatıyla!

0536 037 90 28

Neden Katlanır Cam Sistemi Yaptırmalıyım?

 İç mekanlar ve mağaza girişleri için tasarlanmış bu sistem iç mekanlarınıza ve mağazanıza zarif bir görünüm kazandırıp daha çekici bir hale getiriyor.

Katlanır Cam Sistemi Özellikleri

KDS Isı Yalıtımlı Katlanır Cam Kapı Sistemi

Çevre şartlarına karşı yüksek koruma sağlayan ısı yalıtımlı katlanır kapı sistemi modern görüntüsü ile görselliği ön plana çıkarmanın yanısıra, en zorlu iklim koşullarında kullanılamak için tasarlanmıştır. Eşikli veya eşiksiz kullanılabilmesi sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Katlanır olma özelliğinden dolayı, açıldığı zaman dış mekanla iç mekanın kesintisiz olarak birleşmesini sağlar. Kullanılan dörtlü EPDM contalama sistemi ile mükemmel ısı, ses, hava ve su yalıtımı sağlayarak mekanları konforlu yaşam alanları haline getirir. Sağlamış olduğu ısı yalıtım performansı ile enerji maliyetlerinin düşmesini ve yaşam konforunuzun artmasını sağlar.

 
 
0536 037 90 28

KCS Üstten Askılı Katlanır Cam Sistemleri

Dört mevsim mekanlarınıza estetik ve güven katmak KCS katlanır cam sitemleri ile artık çok kolay. Sistem yapısında, yerde kılavuz veya herhangi bir eşik olmaması büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kullanılan tüm malzemelerde kalitenin ön planda tutulması bu sistemin kullanımının kolaylığını ve çok uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. KCS, mekanları birbirinden ayırırken görsel olarak tamamının algılanması, üstün güvenlik sağlaması ve bu camların hareket ettirilmesi sırasında rahat ve sessiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

 
 
0536 037 90 28

KCS-L Menteşeli Katlanır Cam Sistemi

KCS-L katlanır cam sistemleri kullanıldığı ortamlara genişlik ve rahatlık sağlayarak istenildiği zaman komple açılabilmesi ve istenildiğinde de tamamının kapatılabilmesi sayesinde mekanlar dört mevsime uyumlu hale gelebilmektedir. Yerde kılavuz veya eşik bulunmaması ve tavanda park alanı oluşturulmasına gerek olmamasından dolayı oldukça pratik bir çözüm sunarak; mağaza, restoran, cafe, otel, ofis bölümleri ve toplantı salonları gibi mekanlar için tasarlanan KCS-L katlanır cam sistemleri kullanıldığı ortamlara genişlik ve rahatlık sağlar.

 
 
0536 037 90 28

Neden HSN CAM?

Ücretsiz İletişim Formu