HSN CAM

Sürme Sistemler

Eviniz, iş yerleriniz ve projelerinize özel sürme sistem modelleri ücretsiz keşif, vade farksız 6-8 taksit fırsatıyla!

0536 037 90 28

Neden Sürmeli Sistem Yaptırmalıyım?

Kısıtlı kullanım alanlarında kullanılanbu sistem ile camlar sadece yatay olarak hareket eder ve size kullanım kolaylığı sağlar.

Sürmeli Sistem Özellikleri

 

SCS-X Eşikli Sürme Sistemi

Mekanlarınızın daha kısıtlı olduğu yerlerde kullanılan bu sistem sadece yatay olarak hareket ederek size mekanlarınızı daha çekici hale getiriyor. Alt kanada takılan tekerlekler kanatların sağa sola kolayca taşınmasını sağlıyor. Ayrıca kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından dolayı her türlü perde uygulamasına müsait hale geliyor. Kanatlara takılan kilitler sayesinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini kanat profilleri sayesinde sıralı bir şekilde çekmektedir.

 

 
0536 037 90 28

SCS-L Sürme Eşiksiz Cam Sistemi

Kısıtlı alanlara hareket özgürlüğü sağlayan SCS-L sürme sistemleri, farklı uygulama seçeneklerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Yer kayıplarını en aza indirerek artı kullanım alanları sağlayan SCS-L sistemleri ile kanatlar birbirlerine paralel olarak ray üstünde hareket edebilir, ayrıca 3 ve 5 raylı olarak uygulanabilmesi sayesinde her türlü açıklıkta rahatlıkla kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Su ve hava sızdırmaz özel fırça contaları sayesinde yeniliği mekanlarınızda yaşayın.

 
 
0536 037 90 28

Neden HSN CAM?

Ücretsiz İletişim Formu